Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie wydała komunikat o wprowadzeniu na terenach leśnych woj. lubuskiego II (średniego) oraz III (najwyższego) stopnia zagrożenia pożarowego.
Obowiązuje od 23.06.2026 od godziny 14:30:00
Apeluje się o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na terenach leśnych.
W przypadku zauważenia pożaru należy niezwłocznie skontaktować się z nr alarmowym 112.
0 odpowiedzi
